09.04.2018 Журнальный столик: обычный или трансформер

Журнальний столик: звичайний або трансформер?

Оформлення сучасного житла в великій мірі залежить від швидкого повсякденного темпу. Люди намагаються не захаращувати простір непотрібними речами, віддаючи перевагу лиш практичним і багатофункціональним меблям.Журнальний столик: звичайний або трансформер

Трансформери користуються популярністю вже не одне десятиліття, тому якщо потрібно підібрати стіл журнальний в вітальню, то більшість з нас купують розкладні меблі. У порівнянні зі звичайною конструкцією стіл-трансформер зручніший в експлуатації та може виконувати декілька функцій одночасно.

Журнальний розкладний столик – розумна економія простору

Після покупки такий меблевий виріб можна легко зібрати по фото з доданої до товару  інструкції. Стільниця регулюється як по висоті, так і по ширині. До трансформації – маленький скромний столик, а ось після розкладання – це простора стільниця, за якою зможуть поміститися всі гості.

Меблевий виріб укомплектовують різними механізмами трансформації:

  • Розкладний;
  • Крокуючий;
  • Розсувний;
  • Підйомний.

Основний мотив проектування меблів-трансформерів – легкість в транспортуванні та переміщенні по оселі. Складні меблеві конструкції призначені для швидкого користування і тривалого зберігання в складеному вигляді.

Хоча й звичайний журнальний столик по-своєму прекрасний. Найчастіше це стильний та креативний виріб, який впишеться в будь-який інтер’єр. Така модель відрізняється стійкістю, мобільністю та практичністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.